Jaunumi un akcijas

Galvena

Sveiki visiem! Paldies, ka apmeklējāt mūsu interneta vietni. Es, Svetlana Sveboda, esmu permanentā grima un estētiskās medicīnas meistare, vizāžiste un kosmetoloģe ar augstāko medicīnisko izglītību (Rīgas P. Stradiņa Universitāte). Esmu piedalījusies izstādēs Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Vācijā un Polijā. Esmu nodibinājusi skaistuma studiju un mācību centru.

Skaistuma studija ir atvērta kopš 2010. gada un ir saņēmusi epidemioloģijas un sanitārijas inspekcijas pateicību.

Mūsu meistari – speciālisti ar lielu darba pieredzi un mākslinieciskajām prasmēm. Mēs nemitīgi pilnveidojam savas zināšanas semināros, ko vada pasaules līmeņa speciālisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Vācijas, Šveices, Maskavas un Sanktpēterburgas.

Mēs rūpējamies par klienta skaistumu un veselību.

Mūsu studija piedāvā atlaides pastāvīgajiem klientiem, sezonas piedāvājumus un dāvanas. Mēs nevaram konkurēt ar „kuponu” saloniem, jo pie mums ir cits pakalpojumu līmenis. Taču mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt un iepriecināt savus klientus.

Skaistuma studija LanaStyle – tas ir augsts apkalpošanas līmenis, profesionāls kolektīvs, smalkjūtīga attieksme pret katru klientu, mājīga atmosfēra un Jūsu smaidi!

Permanentā grima un estētiskās dermapigmentācijas meistare, estētiskas medicīnas specialiste un vizāžiste ar augstāko medicīnisko izglītību, pasniedzēja - Svetlana +371 29136045

Geliš manikīrs, pedikīrs, vaksācijas specialiste, uzacu un skropstu krāsošana, hennas tetovējumi, pasniedzēja Natalja +371 29170961

Nagu servisa specialiste - geliš manikīrs, pedikīrs, uzacu korrekcija un krāsošana ar hennu. Vaksācijas specialiste Darja +371 29876724

Nagu servisa specialiste - Gēls, geliš manikīrs, pedikīrs, uzacu korrekcija un krāsošana ar hennu. Anastasija  +371 26699977

Nagu servisa specialiste -  Geliš manikīrs, pedikīrs, uzacu korrekcija un krāsošana ar hennu. Alisa +371 26158606

Kosmetoloģijas studijā - Jums tiek piedāvātas vismūsdienīgākās kompleksās sejas kopšanas tehnoloģijas, permanentais grims un estētiskā medicīna. Speciālists ar augstāko medicīnisko izglītību.

Nagu kopšanas studijā -  Jūs varat veikt eiropiešu, klasisko, aparāta un kombinēto manikīru un pedikīru, pārklāt nagus ar Shellac, pieaudzēt gela nagus, palutināt savas rokas un kājas ar SPA masāžu, pīlingu un mitrināšanu, kā arī veikt parafīna terapiju.

Epilācijas studijā -  Jūs gaida nevēlamo matiņu epilācija ar vasku – tā ir vismaigākā un efektīvākā matiņu likvidēšanas metode. Mēs darām visu, lai Jūs justos mājīgi mūsu salonā un saņemtu ne tikai kvalitatīvi sniegtus pakalpojumus, bet arī atpūstos, uzņemtu pozitīvu enerģiju un sajustu savu individualitāti!